CLEVER

Kopējā Paplašinātā Vadība

gaisa aizkariem un
ventilācijas tehnoloģijai

INTELIĢENTĀ

Programmējama

Proaktīva
Enerģijas taupīšana

Nākamās paaudzes

kontrole ar daudzām

uzlabotām funkcijām

CLEVER Vadība. Inteliģenta gaisa aizkaru un ventilācijas tehnoloģiju regulēšana

Gaisa aizkaru automātiskā vadība ir svarīga maksimālam enerģijas ietaupījumam un komforta nodrošināšanai.
GUDRĀ vadība automātiski pielāgo uzstādītā aprīkojuma darbību ieejošiem apstākļiem, kas ir atkarīga no durvju stāvokļa, durvju atvēršanas vai aizvēršanas biežuma, iekšējas un ārējas temperatūras vai izplūdes temperatūras.

Daudz funkciju, bezgalīgas iespējas

Programmējamā CLEVER Vadības sistēma ir ērti lietojama un vienkārši uzstādāma, tā jau rūpnīcā ir sagatavota savienšanai un darbībai.

Tā var darboties manuālā vai automātiskā režīma programmā un nodrošina daudz uzlabotas funkcijas visu prasību izpildei. Vairāku aprīkojumu kontroles, komforta un enerģijas efektivitātes režīmi vai BMS savienojamība ir tikai dažas no tā daudzajām uzlabotajām funkcijām.
Viedā proaktīvā regulēšana

CLEVER Vadība optimizē ventilāciju un apsildi efektīva optimāla barjera izveidei un klimata aizsardzībai

Pielāgojama Durvju Aizture

Durvīm aizveroties gaisa aizkari noteiktu laiku turpina strādāt atvērtu durvju režīmā, lai būtu gatavi to atkārtotas atvēršanas gadījumam.

Viegla uzstādīšana

Vadības regulēšana rūpnīcā ļauj vienkārši to ieslēgt un sākt darbu. Vienkāršs Plug & Play savienojums. Ir gatavs uzstādīšanai ar skalu

Vairāku Aprīkojumu Kontrole

CLEVER PCB Vadība var kontrolēt dažādus ierīču veidus: gaisa aizkarus, sildītājus, AHU un citas sistēmas. 1 CLEVER TFT var vadit līdz 255 dažādām ierīcēm, katru ar savu programmu.

Enerģijas taupīšanas režīms

CLEVER Vadībai ir 3 komforta un energoefektivitātes līmeņi, kurus var regulēt visās manuālās un automātiskās programmās: ECO, MEDIUM un COMFORT.

Laika programmas

Kalendāra funkcija automātiskai ierīces ieslēgšanai/izslēgšanai atkarībā no nedēļas dienas. Lietotājs var izvēlēties starp dienas un nakts režīmiem ar 2 dažādām iestatītām temperatūrām.

Filtra brīdinājums

Norāda uz filtra maiņas vai tīrīšanas nepieciešamību. Filtra signāls mainīs krāsu kopā ar brīdinājuma ziņu uz ekrāna atkarībā no tā stāvokļa.

Brīdinājumi

Atkarībā no uzstādītiem sensoriem, CLEVER vadība brīdina lietotāju par aizsardzības signalizācijas pret aizsalšanu, ventilācijas un apsildes traucējumiem, filtra staāvokli vai citu ārēju brīdinājuma signālu darbību

BMS savienojamība un kontrole caur aplikāciju

CLEVER var pieslēgties tieši pie BMS Madbus RTU sistēmas. Turklāt, jebkāda Windows, Android un IOS ierīce var vadīt aprīkojumu ar tām pašām funkcijām, ko var vadīt arī CLEVER Vadība.

Skatiet CLEVER Vadības Katalogu, ieskaitot galvenās funkcijas, paplašinātās funkcijas un savienošanas shēmu.Lejupielādēt PDF

Kas ir CLEVER Vadība?

CLEVER Vadības Īpašības

CLEVER Vadības Galvenās Funkcijas